PORTRÉTY Z JULISKYJosef Jakab
    FANSHOP

U15: Z náročného utkání s Chrudimí nakonec vezeme vítězství

3. 9. 2019 | Redakce

U15: Z náročného utkání s Chrudimí nakonec vezeme vítězství

Ve velkém vedru se od začátku hrálo pěkně od podlahy. Nám díky nepřesnostem vázla kombinace a proti bojovnému výkonu domácích jsme se nedokázali dostat do naší kombinační hry. Po pěkné akci v první půli jsme šli do vedení, ale soupeř z penalty záhy vyrovnal. Ve druhé půli jsme přece jenom šli za vítězstvím silněji než soupeř a třemi brankami dovedli zápas do vítězství.4. kolo, sobota 31. 8. 2019, 10:00
Chrudim Chrudim
1:4
(1:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Dudy – Budař (40. Kotík), Šelicha, Onderišin, Bohiňák (40. Prior) – Vodrážka (40. Kára), Laredo (40. Gončarov), Kožený (40. Blecha) – Valentík (53. Čejka), Uher, Špírek (40. Urban).
Branky: 52., 73. a 76. Urban, 10. Uher.

Komentář

Velké hřiště a vysoké teploty, stejně jako urputně bojující tým domácích, pro nás byly velkou výzvou. Od začátku utkání se nám nedařila naše kombinační hra a využívání křídelních prostor. Byli jsme hodně nepřesní a ztráceli spousty míčů. Přesto jsme se dokázali jednou prosadit po pěkném přenesení hry. Soupeř po chybě v naší obraně z penalty záhy vyrovnal. Je moc dobře, že jsme ve druhé půli vůlí šli za vítězstvím a přesto, že fotbalově se nám až tak nedařilo, dokázali jsme vstřelit tři góly a utkání rozhodnout ve svůj prospěch. Odnášíme si z utkání zkušenost s důraznou hrou soupeře s množstvím soubojů a vytrvání v touze jít za vítězstvím. Pochvala klukům za vůli a těšíme se na další divizní utkání. Děkujeme všem rodičům, kteří nás přijeli do Chrudimi podpořit. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu