U15: Z mrazivého Trutnova vezeme bod za remízu

15. 11. 2016 | Redakce

U15: Z mrazivého Trutnova vezeme bod za remízu

V mrazivém dopoledni jsme odehráli další utkání žákovské ligy. Po celou dobu hry jsme měli mírnou převahu, ale nedokázali jsme se dostat do větších příležitostí. Pomohla nám střela z dálky, po které jsme šli do vedení, ale soupeř dvěma slepenými góly šel do vedení. My jsme ve druhém poločase dokázali vyrovnat po standardní situaci a v následných penaltách byli úspěšnější Trutnovští.14. kolo, sobota 12. 11. 2016, 10:00, UMT
Trutnov Trutnov
2:2pen
(2:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Bičiště, Najer (35. Mlejnek), Mejdr (35. Tomi), Kozojed, Noll, Křenek, Kleček, Kočí (35. Spáčil), Šátek, Erdmann (45. Helík), Mareš (35. Mikuda)
Branky: 28. Kleček, 48. Helík

Ohlasy trenérů

Trenér Pavel Sedláček: "Po celou dobu hry pro nás bylo velmi těžké překonat trutnovskou obranu a vytvořit si brankové příležitosti. Kluci příliš přidržovali balón, nehráli jsme křídelními prostory a občas chyběla také nabídka do kombinace. Přesto jsme si pomohli pěknou střelou z dálky a standardní situací, po kterých jsme vstřelili dvě branky. Dvě branky jsme však také obdrželi po individuálních chybách v obranné fázi. V pokutových kopech byli úspěšnější domácí. Utkání bylo velmi náročné fyzicky i psychicky a přineslo opět spoustu nových podnětů do další práce. Děkujeme všem rodičům, kteří nás přijeli podpořit a těšíme se na další ligové utkání. Klukům z Trutnova gratulujeme k vítězství a poctivému výkonu."

 


Fotogalerie


Partneři klubu