PORTRÉTY Z JULISKYPetr Malý
    FANSHOP

U15: Ve vloženou středu tým starších žáků zvítězil s Cidlinou

14. 9. 2016 | Redakce

U15: Ve vloženou středu tým starších žáků zvítězil s Cidlinou

Krásné podzimní počasí přivítalo v Ruzyni týmy Dukly a Cidliny. Naši kluci měli utkání po celou dobu pod kontrolou a předváděli kombinační fotbal. Cidlina zahustila střed hřiště a těžko jsme se prosazovali do zakončení. Nakonec jsme zvítězili v poměru 3:0.17. kolo, středa 7. 9. 2016, 15:00, Ruzyně
Dukla Praha Dukla Praha
3:0
(1:0)
CidlinaCidlina

Dukla Praha: Štefan J. (35. Novotný J.), Neruda J. (35. Denisenko O.), Mejdr T. (35. Kočí V.), Noll O. (35. Hypius Z.), Novotný A. (35. Mikuda T.), Křenek T., Kleček M. (35. Bičiště D.), Šebrle Š. (35. Spáčil J.), Helík P., Šátek J., Najer M.
Branky: 11. Šátek (Kleček), 42. Hypius (Denisenko), 48. Kočí (Šátek).

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Trenér Pavel Sedláček: "Po celou dobu utkání jsme hráli kombinační, nátlakový fotbal s dobrou výstavbou odzadu. Cidlinští zahustili střed hřiště a nám se těžko překonával jejich důrazný obranný val. Přesto jsme se dokázali dostávat do brankových příležitostí a vstřelili jsme tři góly. Kluci odehráli utkání velmi dobře a zažívají v posledních utkáních nové zkušenosti s hrou do velmi zahuštěné obrany. Děkujeme Cidlině za důraznou a poctivou hru a také všem rodičům za povzbuzování a vytvoření tradičně skvělé atmosféry."

 


Fotogalerie


Partneři klubu