PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer
    FANSHOP

U15: V těžkém utkání jsme prohráli s Cidlinou

9. 9. 2019 | Redakce

U15: V těžkém utkání jsme prohráli s Cidlinou

Přes optickou převahu a mnohem vyšší držení míče tým nedokázal vstřelit gól a naopak po dvou chybách v obraně inkasoval po jednom gólu v každém z poločasů. Utkání tak skončilo naší prohrou v poměru 0:2.5. kolo, sobota 7. 9. 2019, 10:15
Dukla Praha Dukla Praha
0:2
(0:1)
CidlinaCidlina

Dukla Praha: Dudy – Valentík, Onderišin, Palinčák, Kolský (40. Prior) – Vodrážka, Uher, Gončarov – Špírek (40. Kožený), Rakotomavo (40. Laredo), Urban (40. Bohiňák).

Komentář

Utkání nám přineslo skvělou zkušenost s fyzicky vyspělým, důrazným a soubojovým soupeřem, který hrál jednoduše a nakopávanými míči se snažil pronikat naší obranou. V první půli jsme velmi dobře kombinovali. Dokázali jsme se kombinačně dostat přes pressing Cidliny, ale bohužel nám chyběla efektivita a finální fáze řešení útočných akcí. Přes velkou řadu dobrých akcí jsme si vypracovali málo brankových příležitostí a ani jednu z nich nevyužili. Naopak soupeř využil našeho zaváhání ve středu obrany a dal jeden gól. Ve druhé půli jsme s přibývajícím časem ustupovali od naší kombinační hry a místo koncentrace na hru jsme ztráceli energii v soubojích a rozepřích se soupeřem, potažmo s rozhodčími. Po druhé obdržené brance po rohovém kopu jsme nechali strhnout k soubojové a tvrdé hře a naše fotbalovost se vytratila. Do tréninku si přinášíme z utkání velkou zkušenost v tématu psychické odolnosti a větší koncentrace na hru. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu