U15: V prvním kole jsme podlehli Slavii

3. 9. 2018 | Redakce

U15: V prvním kole jsme podlehli Slavii

Pražské derby, ve kterém Slavia ukazovala svoji herní nadvládu. I přesto tým utkání nevypustil a zodpovědně se pokusil v posledních 20 minutách srovnat skóre.4. kolo, neděle 2. 9. 2018, 14:00
Slavia Praha Slavia Praha
4:0
(1:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Havlíček (36.Janoušek) - Magdi, Břeh, Ungerman, Tran Tu – Kratochvíl, Pavlovský (36. Laštůvka), Hubl - Janoušek (36.Pavlovský),Hauser (50. M.Novotný), Bačinský.

Komentář

V prvním utkání sezóny byl soupeř lepší a zaslouženě vyhrál. Byl také vyspělejší – jak herně, tak „růstově“. V průběhu zápasu jsme dokázali držet se Slavii krok, nepouštěli ji do vyložených příležitostí, ač se většinou hrálo na naší půlce. Obrannou část jsme měli dobře zorganizovanou, výjimkou ale byly rohové kopy, z kterých jsme dostali první 2 góly. Ano, často to byl nerovný souboj s o hlavu větším soupeřem, ale to nesmí být naše výmluva. Tuhle herní činnost musíme zlepšit (disciplína, zodpovědnost za prostor či protihráče, komunikace). Škoda zbytečných dvou gólů v posledních 5 minutách zápasu, které nám znemožnily zdramatizovat závěr.

Přes vysokou prohru je třeba vidět i pozitiva a těmi byly zodpovědný a týmový výkon. Věřím, že na tento výkon navážeme v dalších zápasech a budeme odměněni lepším výsledkem.

Fotogalerie


 


Fotogalerie


Partneři klubu