U15: V letním srpnovém parnu jsme přesvědčivě zvítězili nad Trutnovem

9:2

(3:0)

3. kolo, Česká liga žáků U15 B 2016/17

MFK Trutnov

Sestava domácí: Novotný J. (35. Bičiště), Novotný A. (35. Neruda), Kočí (35. Mejdr), Kozojed, Najer, Spáčil (35. Peřina), Křenek (35. J. Novotný), Mlejnek (35. Kleček), Hypius (35. Denisenko), Šátek, Helík (35. Štefan).

• Branky: 3x Novotný J., 2x Šátek, 2x Štefan, 2x Helík. Asistence: 2x Najer, 2x Neruda, 1x Novotný J., Hypius, Denisenko, Štefan.
V Ruzyni se za tropického vedra hrálo 2. kolo žákovské ligy a nám se utkání velmi vydařilo. Kluci hráli kombinační, útočný fotbal a s chutí si zastříleli. Trutnovští předvedli také několik velmi dobrých momentů a podařilo se jim vstřelit dvě branky. Nakonec utkání skončilo 9:2.

Trenér Pavel Sedláček: "Kluci předvedli velmi dobrý výkon. Od začátku byla vidět aktivita ve všech řadách a zejména útočníci hýřili pohybem a svými náběhy se dostávali do dobrých příležitostí. Dobře jsme také přistupovali k Trutnovským a byli pozorní při jejich nebezpečných protiútocích. V prvním poločase se nám podařilo třikrát skórovat a nastavené tempo pokračovalo i ve druhé půli, ve které jsme se dokázali prosadit celkem šestkrát. Trutnov využil v závěru dvou našich zaváhání v obraně a vstřelil zaslouženě dvě branky. Celý tým je potřeba za výkon pochválit a stejně tak tým našich hostů, kteří snahou o konstruktivní hru umožnili hrát i nám. Děkujeme také tradičně výborným divákům z řad rodičů."