PORTRÉTY Z JULISKYJakub Výmola
    FANSHOP

U15: V letním srpnovém parnu jsme přesvědčivě zvítězili nad Trutnovem

30. 8. 2016 | Redakce

U15: V letním srpnovém parnu jsme přesvědčivě zvítězili nad Trutnovem

V Ruzyni se za tropického vedra hrálo 2. kolo žákovské ligy a nám se utkání velmi vydařilo. Kluci hráli kombinační, útočný fotbal a s chutí si zastříleli. Trutnovští předvedli také několik velmi dobrých momentů a podařilo se jim vstřelit dvě branky. Nakonec utkání skončilo 9:2.3. kolo, sobota 27. 8. 2016, 10:15, Ruzyně
Dukla Praha Dukla Praha
9:2
(3:0)
TrutnovTrutnov

Dukla Praha: Novotný J. (35. Bičiště), Novotný A. (35. Neruda), Kočí (35. Mejdr), Kozojed, Najer, Spáčil (35. Peřina), Křenek (35. J. Novotný), Mlejnek (35. Kleček), Hypius (35. Denisenko), Šátek, Helík (35. Štefan).
Branky: 3x Novotný J., 2x Šátek, 2x Štefan, 2x Helík. Asistence: 2x Najer, 2x Neruda, 1x Novotný J., Hypius, Denisenko, Štefan.

Ohlasy trenérů

Trenér Pavel Sedláček: "Kluci předvedli velmi dobrý výkon. Od začátku byla vidět aktivita ve všech řadách a zejména útočníci hýřili pohybem a svými náběhy se dostávali do dobrých příležitostí. Dobře jsme také přistupovali k Trutnovským a byli pozorní při jejich nebezpečných protiútocích. V prvním poločase se nám podařilo třikrát skórovat a nastavené tempo pokračovalo i ve druhé půli, ve které jsme se dokázali prosadit celkem šestkrát. Trutnov využil v závěru dvou našich zaváhání v obraně a vstřelil zaslouženě dvě branky. Celý tým je potřeba za výkon pochválit a stejně tak tým našich hostů, kteří snahou o konstruktivní hru umožnili hrát i nám. Děkujeme také tradičně výborným divákům z řad rodičů."

 


Fotogalerie


Partneři klubu