PORTRÉTY Z JULISKYMohamed Doumbia
    FANSHOP

U15: V Liberci naše patnáctka zvítězila na penalty

24. 10. 2016 | Redakce

U15: V Liberci naše patnáctka zvítězila na penalty

Ve sportovním areálu v Liberci se hrálo velmi zajímavé a oboustranně kvalitní utkání, které nakonec skončilo bezbrankovou remízou. V následujících pokutových kopech jsme byli úspěšnější my a z města pod Ještědem si odvážíme dva body.11. kolo, sobota 22. 10. 2016, 10:00, MS - Jeronýmova
Slovan Liberec Slovan Liberec
0:0pen
(0:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Novotný J. - Neruda, Kozojed, Noll, Šebrle (35. Novotný A.) - Kleček (35. Tomi), Sviták (55. Křenek), Hypius (35. Spáčil) - Helík (55. Kočí), Šátek, Mareš (35. Mejdr)
Branky: Šátek (rozhodující penalta)

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Trenér Pavel Sedláček: "Utkání bylo oboustranně velmi kvalitní. Obě mužstva chtěla kombinovat a hrát fotbal, a přestože byl poměrně těžký terén, byla k vidění spousta pohledných akcí. Hra byla po celou dobu utkání vyrovnaná, ale více silných brankových příležitostí si vypracovali kluci z Liberce. Nás podržel výborně chytající Jindra Novotný, který v následujících pokutových kopech zneškodnil dva pokusy domácích a výraznou měrou přispěl k našemu vítězství. Z utkání si kluci odnáší zkušenost ještě většího klidu v rozehrávce a kombinaci a také dotažení finální fáze útočných akcí. V Liberci jsme téměř nevystřelili na branku. Kluky je potřeba pochválit za velmi dobrý výkon, stejně jako liberecké, kteří hráli velmi dobře. Děkujeme také rodičům za podporu." 

 


Fotogalerie


Partneři klubu