FANSHOP

U15: S fyzicky vyspělým týmem Jablonce jsme zaslouženě vyhráli

3. 10. 2016 | Redakce

U15: S fyzicky vyspělým týmem Jablonce jsme zaslouženě vyhráli

Teplé podzimní počasí přivítalo na ruzyňském hřišti tým z Jablonce. Od začátku se hrál rychlý, tvrdý fotbal. V pěkném utkání plném osobních soubojů jsme byli nakonec úspěšnější, když se nám podařilo v každém poločasu proměnit jednu z našich příležitostí.7. kolo, sobota 24. 9. 2016, 10:15, Ruzyně
Dukla Praha Dukla Praha
2:0
(1:0)
JablonecJablonec

Dukla Praha: Novotný J., Erdmann (35. Sviták), Noll, Kozojed, Mikuda, Mlejnek (35. Štefan), Křenek (35. Kleček), Hypius, Helík, Šátek, Peřina (35. Mareš).
Branky: 16. Hypius (Helík), 37. Mareš (Hypius).

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Pavla Sedláčka: "Jablonec začal velmi důrazně a vysokým presinkem narušoval naši rozehrávku. Chvíli trvalo než jsme se srovnali a dostali se k naší kombinační hře. Po pěkné akci se nám podařilo vstřelit úvodní branku. Jablonec hrál pořád velmi tvrdě a k vidění bylo spousta osobních soubojů. Ve druhém poločasu jsme pokračovali v kvalitním výkonu a hned v jeho úvodu jsme přidali druhý gól. Utkání nakonec skončilo naším vítězstvím 2:0. Kluci hráli dobře, nenechali se rozhodit důrazem jabloneckých, i když na začátku utkání jsme příliš často místo kombinační výstavby volili dlouhý nákop na útočníky. Děkujeme Jablonci za hezký výkon a také tradičně skvělým fanouškům za podporu našeho týmu."

 


Fotogalerie


Partneři klubu