FANSHOP

U15: Prohra s Teplicemi

6. 5. 2019 | Redakce

U15: Prohra s Teplicemi

V dalším kole ligy se kluci z U15 utkali s týmem z Teplic. Naši kluci odehráli dobré utkání, nedokázali však proměnit své šance, a tak na vítězství nedosáhli a všechny body patří Teplicím.22. kolo, neděle 5. 5. 2019, 10:30
Teplice Teplice
2:0
(1:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Havlíček – Janoušek, Saska, Břeh, Ungerman, Bartošek, Hauser, Pavlovský, Rek, Kolínek, Bačinský, Magdi, Škoch, Šiler.

Komentář

Ve vyrovnaném souboji s třetím týmem tabulky jsme doplatili na neproměnění šancí

První poločas jsme začali dobře - byli jsme organizovaní na vlastní polovině a nebezpeční na soupeřově polovině. Po 15. minutě domácí začali mít optickou převahu, nicméně bez šancí.

Góly přímo z rohu padají výjimečně a většinou jde o „ukopnutí“. Jsme z gólu smutní – musíme však ocenit kvalitu teplického hráče - tentokrát šlo o krásnou a cílenou střelu. Hned poté jsme mohli srovnat po krásné akci celého týmu, Filip sám před gólmanem jen o centimetry minul bránu.

Náš tlak se ještě zintenzivnil ve druhém poločase, měli jsme několik dobrých příležitostí, tu největší opět Filip, kdy ze 2 m překopl prázdnou branku. Filip zaslouží pochvalu za to, že se do finálních situací dokázal dostat a bude pracovat na jejich lepším využívání a my všichni také.

V závěru utkání jsme již hráli vabank a soupeř nás potrestal druhým gólem z brejku.

Pochvala týmu, ač jsme prohráli, naše hra měla kvalitu, vášeň a energii.

 


Fotogalerie


Partneři klubu