U15: Patnáctka veze vysoké vítězství z Čáslavi

7. 10. 2019 | Redakce

U15: Patnáctka veze vysoké vítězství z Čáslavi

Utkání pro nás začalo dobře a z úvodního tlaku se nám podařilo jít rychle do vedení. Následně jsme ale ustoupili z nastaveného tempa a nevyužili několik slibných příležitostí. Nicméně v závěru první půle se nám podařilo vstřelit tři další góly. Ve druhém poločasu, přes snížení soupeře, hra pokračovala ve stejném rytmu a my jsme dalšími pěti brankami rozhodli o jednoznačném vítězství.9. kolo, sobota 5. 10. 2019, 10:00
Čáslav Čáslav
1:9
(0:4)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Dudy – Kotík, (40. Budař), Onderišin (40. Kolský), Rakotomavo, Prior – Vodrážka, Šelicha, Laredo – Uher, Gončarov (70. Kožený), Špírek.
Branky: 6., 29., 58. a 64. Šelicha, 38. a 66. Gončarov, 40. Špírek, 75. Kožený, 76. Vodrážka.

Komentář

Utkání nám opět přineslo spoustu výzev zejména při řešení útočných akcí, neboť čáslavští hráli většinu zápasu v pozorné obraně. Útoky se nám poměrně dařily, i když je provázela řada nepřesností. Mnoho z dobře rozehraných situací jsme navíc nedokázali ve finální fázi zakončit gólem. Přesto se nám devětkrát podařilo rozvlnit síť, což je samozřejmě dobře. Kluci si z utkání odnášejí i výzvu k prohloubení psychické odolnosti a koncentrace na hru, neboť jsme měli v prvním poločase pasáž, kdy jsme se nechali několika tvrdšími zákroky soupeře a nepřesnostmi rozhodčích rozhodit a ztratili pozornost. Tématem také jsou ofsajdy, kterých jsme měli příliš mnoho a proměňování šancí. Jinak kluci zaslouží pochvalu za výkon a děkujeme také rodičům, kteří nás do Čáslavi přijeli podpořit. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu