U15: Na podmáčeném ruzyňském terénu jsme zvítězili s Varnsdorfem

8:1

(6:1)

10. kolo, Česká liga žáků U15 B 2016/17

FK Varnsdorf

Sestava domácí: Bičiště (35. Štefan), Šebrle, Neruda (35. Spáčil), Kozojed, Novotný A. (35. Mikuda), Kleček, Sviták, Hypius, Mareš, Mejdr, Helík (35. Denisenko)

• Branky: 3., 27. a 52. Šebrle, 26. Neruda, 18. Hypius, 32. Mareš, 23. Helík, 44. Spáčil
V utkání jsme měli stálou převahu, a přestože soupeř krátce po našem prvním gólu vyrovnal, podařilo se nám do poločasu vstřelit dalších pět branek. Ve druhé půli jsme pokračovali v aktivní hře a do listiny střelců se zapsali ještě dvakrát. Utkání nakonec skončilo našim vítězstvím v poměru 8:1.

Trenér Pavel Sedláček: V podstatě po celou dobu hry jsme to byli my, kdo držel míč a kombinoval. Varnsdorfští se soustředili na obranu a vyráželi do rychlých protiútoků, z nichž jeden dokázali využít. Nám se poměrně dařilo střelecky a vsítili jsme osm branek. Přes těžký terén jsme hráli dobře kombinačně a využívali jsme křídelní hru. Za výkon zaslouží všichni pochvalu, stejně jako Varnsdorfští, kteří se až do konce prezentovali sympatickým, bojovným výkonem. Děkujeme všem rodičům za podporu a těšíme se na další ligové utkání.