FANSHOP

U15: Hořká prohra v Plzni

13. 5. 2019 | Redakce

U15: Hořká prohra v Plzni

V dalším kole ligy zavítala naše patnáctka na hřiště Viktorie Plzeň. Dukla sice v prvním poločase po krásné akci vedla, své vedení však udržet nedokázala. Plzeň se ještě do poločasu dostala do vedení 2:1 a ve druhé půli přidala ještě jednu branku. Všechny body tedy zůstávají v Plzni.23. kolo, sobota 11. 5. 2019, 10:15
Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň
3:1
(2:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Havlíček – Janoušek, Saska, Břeh, Ungerman, Bartošek, Hauser, Pavlovský, Rek, Kolínek, Bačinský, Magdi, Škoch, Šiler, Grunnet - Jensen.
Branky: Rek.

Komentář

Z utkání s kvalitním plzeňským soupeřem cítíme hořkost, jsme naštvání sami na sebe. Utkání jsme mohli a měli zvládnout výsledkově lépe. Bohužel jsme doplatili na hrubé individuální chyby a také jsme opět dostali 2 góly ze standardních situací.

Šli jsme do vedení po Feryho krásné průnikové přihrávce a dohrání od Davida, měli jsme i další šance, chybělo málo a mohli jsme odskočit na vyšší rozdíl. Soupeř byl o něco málo kombinačně lepší, nicméně my byli nebezpečnější, střed hřiště byl náš. Zdálo se, že máme zápas pod kontrolou. Pak však přišly zmíněné triviální individuální chyby v malém vápně a při rohu a domácí na samém konci poločasu v rozmezí 4 minut otočili na 1:2.

„Góly do šatny“ nás nerozhodily, i ve druhém poločase jsme měli dobré možnosti, gól se nám ale dát nepodařilo. Naopak jsme v samém závěru inkasovali opět po trestuhodném zaváhání při standardní situaci.

Zápas jsme si rozebrali, věříme, že se z něho poučíme. Rozdíl mezi oběma týmy byl v osobních soubojích a nasazení při standardních situacích. Tyto situace musíme zvládat daleko lépe.

 


Fotogalerie


Partneři klubu