U14 - v Karlových Varech jsme plně bodovali

11. 10. 2021 | Pavel Papež

U14 - v Karlových Varech jsme plně bodovali

První poločas byl herně vyrovnaný a přinesl několik brankových příležitostí na obou stranách, ale i přesto jsme do druhého poločasu pouze s hubeným vedením 0:1. Toto skóre ve druhém poločase dlouho nevydrželo, protože jsme se dokázali prosadit hned v úvodu 2. poločasu a potě ještě třikrát.9. kolo, sobota 9. 10. 2021, 12:00, UMT Drahovice
Karlovy Vary Karlovy Vary
1:5
(0 : 1)
Dukla PrahaDukla Praha

Karlovy Vary:

Baranovský, Šťovíček, Koudele, Komárek, Vegricht, Vonšovský, Labašta, Slepička (56. Švec), Trojan (56. Kajtazi), Jung, Krajčoviech (41. Tetur)

Dukla Praha:

Krouza – Novák, Ford, Kuntoš, Sharygo (41. Hovadík) – Čvirk (55. Nový), Habrych (41. Slabý), Častvaj (41. Lindauer) – Drašnar (41. herálecký), Zavadil (55. Veselý), Weiss (41. Syneček)

Branky: 74. Komárek - 8., 48., 53. Zavadil, 42., 68. Slabý ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .

Komentář

Jan Veselý, Adam Hovadík: Hned ze začátku se dostáváme do několika šancí. Po skvělé přihrávce Davida Čvirka Jakub Zavadil klinickým zakončením bodlem dává gól už v 8.minutě. Přibližně 10 minut po gólu, kopal Jan Drašnar přímý kop. Bohužel se mu nepodařilo skórovat. Měli jsme několik dalších šancí, ale nepodařilo se nám žádnou proměnit. V prvním poločase jsme dobře kombinovali. Soupeře jsme přehrávali, ale potřebovali jsme dát druhý gól. Bohužel se nám to ve zbytku poločasu nepodařilo. Rozhodčí píská konec poločasu a jde se do šaten. V druhém poločase padli 4 góly. Začali jsme více střílet a taky se nám to vyplatilo. Hned po začátku druhého poločasu se prosadil v 42. minutě Ivan Slabý. Pár minut po něm se prosadil dvakrát za sebou Jakub Zavadil. A naši poslední branku vstřelil v 68. minutě opět Ivan Slabý, který touto brankou uzavřel náš střelecký účet. V druhém poločase jsme více dominovali na míči a také se podařilo našemu brankářovi chytit penaltu. Ke konci už soupeř začal více nakopávat a opustil tak svou kombinační hru. Zápas FC Slavia Karlovy Vary – FK Dukla Praha 1:5.

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Pavel Papež: „První poločas byl z obou z obou stran kombinačně vyrovnaný, bohatý na brankové příležitosti, ale již chudý na vstřelené branky. Ve druhém poločase jsme postupem času začali získávat herní převahu a začalo se nám dařit proměňovat naše vytvořené šance. Několikrát nás v zápase podržel náš gólman, který vychytal několik brankových příležitostí hostů a jako bonus, dokázal chytit penaltu. Chválím kluky, že dokázali navázat na předvedenou hru a výkon ze středečního výjezdu do Ústí nad Labem.“

 


Fotogalerie


Partneři klubu