U14: Z Ústí nad Labem si nakonec odvážíme pouze bod

7. 10. 2021 | Pavel Papež

U14: Z Ústí nad Labem si nakonec odvážíme pouze bod

První půle se nám herně i gólově podařila, ale nakonec jsme vedení o dvě branky neudrželi. Ve druhé polovině kluci z Ústí dokázali vyrovnat brankou v poslední minutě utkání.7. kolo, středa 6. 10. 2021, 16:30, areál Klíše
Ústí n. Labem Ústí n. Labem
3:3
(1 : 3)
Dukla PrahaDukla Praha

Ústí n. Labem:

Nebeský - Kunc, Fiala, Pekař, Šváb, Rosenkranc (65. Štráchal), Mareš (55. Adámek), Kotek, Jedlička (55. Jungwirth), Ta Minh Tiep (55. Janda), Avenarius (55. Turek)

Dukla Praha:

Krouza – Novák, Slabý, Kuntoš, Sharygo (50. Herálecký) – Čvirk (50. Sixta), Habrych, Lindauer (41. Ford) – Weiss (41. Drašnar), Zavadil, Syneček (41. Častvaj)

Branky: 30. Pekař, 67. Adámek, 80. Jungwirth - 13., 25., 38. Zavadil ŽK: 0 : 0, ČK: 0 : 0, Rozhodčí: Vaverka Tomáš - Řízek Vlastimil, Židek Richard.
Diváci: 120

Komentář

Tobias Habrych, Taylor Ford: Rozhodčí zahajuje hru a my začínáme dobře, držíme míč a snažíme si vytvořit šance. To se nám daří a ve 13. minutě se pěknou kličkou a poté i střelou prosazuje náš hrotový útočník Jakub Zavadil. Po chvíli hry, konkrétně ve 25. minutě přidává i další gól Jakub Zavadil, tentokrát hlavou po krásném centru Vladimíra Sharyga z pravé strany. Soupeř se moc k naší bráně nedostává, ale po pěkné rychlé útočné akci bohužel Dukla dostává gól střelbou z voleje na hranici velkého vápna. Z branky se oklepeme a hrajeme dál. Dostáváme se na soupeřovu polovinu a tvoříme další příležitosti. Jednu ve 38. minutě proměňuje opět Jakub Zavadil dobře umístěnou střelou k tyči kompletuje hattrick. Rozhodčí píská konec prvního poločasu a ten končí 3:1 pro Duklu. Druhý poločas začínáme být více pod tlakem a máme více nepřesných přihrávek. V polovině druhého poločasu protihráč obešel tři naše hráče a dal gól. 15 minut do konce a Dukla měla hodně šancí a protiútoků, ale žádnou jsme nedokázali proměnit. V 70. minutě chytil náš gólman pokutový kop. V poslední minutě jsme faulovali před velkým vápnem. Ústí kopalo přímý volný kop na zadní tyč, kde zůstal volný hráč, který zakončil hlavou do naší branky. Udělali jsme chybu, že naši nejvyšší hráči nešli do hlavičkového souboje. Finální skóre zápasu Dukla Praha 3:3 Ústí nad Labem.

Ohlasy trenérů

Trenér Pavel Papež po utkání řekl: „V prvním poločase jsme hráli velice kompaktně a od prvních minut se nám také dařila kombinace. Z naší předváděné kombinační hry jsme v první polovině dokázali vytěžit 3 branky. Ve druhém poločase se hra začala pomalu vyrovnávat, ale bylo to dáno hlavně tím, že jsme nebyli včas u soupeře a začali kazit přihrávky a tím jsme se sami dostávali pod tlak. Vytvořili jsme si 6 brankových příležitostí, které jsme neproměnili. Naopak kluci z Ústí dokázali vstřelit branky dvě. Druhou branku vstřelili v poslední minutě zápasu, kdy jsme nezvládli ubránit standardní situaci. Za první poločas si kluci zaslouží obrovskou pochvalu, tam jsme ukázali, jaký kombinační nátlakový fotbal dokážeme hrát. Druhá půle nám zase přinesla zkušenost v podobě vážení si vypracovaných brankových příležitostí.“

 


Fotogalerie


Partneři klubu