FANSHOP

U14: Ve vyrovnaném utkání jsme remizovali s Libercem

11. 9. 2018 | Redakce

U14: Ve vyrovnaném utkání jsme remizovali s Libercem

Ve velmi vyrovnaném utkání, kdy jsme sice měli mírnou převahu na míči, ale liberečtí hrozili z rychlých protiútoků, nakonec oba týmy vstřelily jeden gól a utkání došlo do remízy. V následných penaltách byl úspěšnější Liberec.5. kolo, sobota 8. 9. 2018, 12:15
Dukla Praha Dukla Praha
1:1
(1:1 )
Slovan LiberecSlovan Liberec

Dukla Praha: Dudy M. – Vodrážka B., Kára Š. (35. Palinčák P.), Bohiňák B., Čejka O (35. Čech) – Šelicha M., Kotík L., Laredo T. (35. Kuča) – Blecha F., Gončarov N., Nejedlý S.
Branka: 30. Kotík Po penaltách: 0:3

Komentář

V Ruzyni se na těžkém terénu hrál velmi dobrý fotbal. My jsme měli mírnou převahu, ale málo jsme využívali křídelní prostory a přidržovali míče, a proto jsme si vypracovali jen velmi málo vyložených brankových příležitostí. Několikrát jsme pěkně vystřelili ze střední a velké vzdálenosti, ale na víc než jeden gól v síti Liberce to nestačilo. V obraně jsme hráli celkem pozorně, ale nepohlídali jsme si rohový kop, z něhož jsme inkasovali. Kluci moc chtěli vyhrát, ale následné penalty jsme vůbec psychicky nezvládli a ze tří jsme ani jednu neproměnili. Do tréninku si přinášíme téma křídelní hry, rychle dávat míč od nohy a standardní situace. Děkujeme všem rodičům za podporu a těšíme se na další utkání, kdy zajíždíme v pátek do Příbrami. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu