PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Krunert
    FANSHOP

U14: V úvodním utkání jarní části žákovské ligy jsme zvítězili ve Varnsdorfu

16. 3. 2016 | Redakce

U14: V úvodním utkání jarní části žákovské ligy jsme zvítězili ve Varnsdorfu

K prvnímu soutěžnímu utkání zajížděla naše čtrnáctka na sever do Varnsdorfu, kde ji čekalo utkání s Fotbalovou akademií Šluknovského výběžku. Ve fyzicky i psychicky náročném a bojovném duelu jsme nakonec fotbalovostí přehráli Varnsdorfské a zvítězili v poměru 4:1.19. kolo, sobota 12. 3. 2016, 11:45, UMT Varnsdorf
Varnsdorf Varnsdorf
1:4
(0:2)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Štefan, Pospíšil (35. Hypius), Noll, Křenek, Mejdr (35. Ježek), Kleček, Spáčil (35. Peřina), Kočí (35. Mlejnek), Novotný J. (35. Veleba), Šátek (35. Denisenko), Helík.
Branky: 33. a 68. Helík, 34. Novotný J., 42. Kleček.
Asistence: 33. Kočí, 34. Helík.

Ohlasy trenérů

Pavel Sedláček: "Utkání ve Varnsdorfu přineslo pro naše kluky velkou zkušenost při hře s velmi koncentrovaným a odolným týmem, který navíc výborně komunikoval a v první půli překvapil naše kluky důrazným a bojovným výkonem. My jsme se nemohli dlouho dostat k naší kombinační hře a teprve v závěru poločasu se nám podařilo vstřelit dva slepené góly. Ve druhé půli jsme nastoupili koncentrovanější a s větším zápalem a podařilo se nám určovat tempo hry. Děkujeme klukům z Varnsdorfu za výborný výkon, který předvedli a ukázali nám, na čem je potřeba dále pracovat."
 


Fotogalerie


Partneři klubu