PORTRÉTY Z JULISKYJan Švestka
    FANSHOP

U14: V utkání se silnou Plzní naše čtrnáctka herně obstála

14. 10. 2018 | Redakce

U14: V utkání se silnou Plzní naše čtrnáctka herně obstála

Duel měl vysokou kvalitu z obou stran a oba týmy si dokázaly v první polovině vytvořit několik slibných situací, které však zůstaly nevyužity. Plzeň měla mírnou převahu a nakonec se jí podařilo proměnit dvě situace z úvodu druhého poločasu, v samotném závěru přidat ještě třetí gól a tedy zvítězit v poměru 3:0.10. kolo, sobota 13. 10. 2018, 12:15
Dukla Praha Dukla Praha
0:3
(0:0)
Viktoria PlzeňViktoria Plzeň

Dukla Praha: Dudy M. – Vodrážka B., Kotík L. (35. Bohiňák B.), Palinčák P., Budař P. (45. Kára Š.) – Šelicha M., Uher P., Valentík E. (20. Laredo T.) – Kolský T., Gončarov N., Urban R.

Komentář

Náš tým předvedl velmi dobrý výkon a se silným týmem Plzně jsme dokázali odehrát vyrovnaný první poločas, kdy jsme si vytvořili i několik zajímavých situací do zakončení. Přestože naše hra neměla takovou plynulost, byli jsme důrazní v osobních soubojích a hráli jsme pozorně. Ve druhé půli jsme byli už pod větším tlakem, ale stále jsme hráli velmi dobře. Nakonec jsme však přece jen 3x inkasovali a prohráli. Kluci zaslouží pochvalu za bojovný a silný výkon, kdy jsme si dokázali, že herně obstojíme i s těmi nejlepšími týmy v soutěži. Gratulujeme plzeňským k vítězství a děkujeme všem rodičům, kteří nás přišli do Ruzyně povzbudit.

 


Fotogalerie


Partneři klubu