U14: V prvním mistrovském utkání jsme si s chutí zastříleli

13. kolo, U14 - starší žáci B 2021/2022

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Hůla, Fleischman, Schmied, Dobiáš, Janeček (41. Rusník), Štandera, Stoklas (41. Hačecký), Černý, Žák (41. Pospíšil), Novotný (41. Procházka), Faigl (41. Kalita)

Sestava hosté:

Tretyakov – Novák , Ford, Kuntoš, Hovadík (41. Syneček) – Čurda, Habrych, Sixta (41. Drašnar) – Slabý, Sharygo (41. Nový), Weiss

• Branky: 20. Novák, 28. Weiss, 30. Weiss, 32. Slabý, 36. Weiss, 52. Weiss, 56. Čurda, 58. Weiss, 66. Slabý, 71. Nový, 73. Drašnar, 78. Syneček, 80. Syneček, ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
Na Velký pátek jsme se vydali na první venkovní utkání v divizi. Zavítali jsme na hřiště týmu z Mostu. Od začátku zápasu jsme měli více ze hry a dokázali jsme si vytvořit velké množství brankových příležitostí.

Hodnocení trenéra:

Trenér Pavel Papež po zápase řekl: "Na začátku utkání bylo vidět, že kluci hrají po velmi dlouhé době na přírodní trávě a tak naše kombinace nebyla tak přesná, ale to se vše změnilo po první vstřelené brance. Poté kluci dokázali lépe kontrolovat míč a přesněji si přihrávat. V prvním poločase byli kluci z Mostu nebezpečnější, v poločase druhém jejich aktivita opadla, a to nám umožnilo přidat další branky. Kluci zaslouží především pochvalu za svou střeleckou produktivitu."