FANSHOP

U14: V Liberci jsme předvedli silný výkon a zvítězili

9. 4. 2019 | Redakce

U14: V Liberci jsme předvedli silný výkon a zvítězili

Utkání jsme začali velmi dobře a již v 8. minutě jsme vedli 2:0. Poté se hra trochu vyrovnala a krátce po přestávce domácí dokonce snížili na rozdíl jediné branky. Náš tým se poté opět zvedl, zlepšil nasazení a koncentraci a dalšími dvěma góly utkání rozhodl.18. kolo, sobota 6. 4. 2019, 11:45
Slovan Liberec Slovan Liberec
1:4
(0:2)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Dudy M. – Onderišin O., Palinčák P., Šelicha M., BohiňákB. (35. Kolský T.) – Vodrážka B., Uher P., Laredo T. – Nejedlý S., Kára Š., Gončarov N.
Branky: : 5. Nejedlý S., 8. Šelicha M., 59. Laredo T., 70. Gončarov N.

Komentář

Kluci předvedli, až na herní výpadek na konci prvního a začátku druhého poločasu, velmi silný výkon. Dokázali kombinačně i soubojově liberecké přehrát a vytvářet si střelecké příležitosti. Dali jsme čtyři góly a další pokusy zůstaly nevyužity. Kluci hráli po většinu utkání týmově, byli kompaktní a dobře kombinovali. Do tréninku si odnášíme téma koncentrace a pracovitosti po celou dobu utkání, určitě se také zaměříme na zlepšení zakončení. Pochvala všem za hezký výkon a je třeba ocenit i liberecké, kteří se přes naši větší fyzickou vyspělost a silný presink neustále snažili o konstruktivní rozehrávku a chtěli hrát kombinačně. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu