PORTRÉTY Z JULISKYJosef Jakab
    FANSHOP

U14: V Chrudimi po poločase bez branek jsme nakonec prohráli

6. 9. 2016 | Redakce

U14: V Chrudimi po poločase bez branek jsme nakonec prohráli

První poločas utkání s Chrudimí byl nahoru dolů, bez výraznějších šancí, i proto bylo utkání v poločase 0:0. Zápas tak rozhodly dvě nařízené penalty a branka soupeře ze standardní situace.4. kolo, sobota 3. 9. 2016, 11:45, Chrudim
Chrudim Chrudim
2:1
(0:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Spilka - Komárek (36. Tomek), Dragošek (36. Korseko), Löffler, Rada (36. Jakoubek) - Fišer, Hořt (36. Zíka), Krenciv (36. Fojt), Barcal (36. Novotný), Suchan (36. Teplý), Villaseca (36. Peake).
Branka Dukly: 41. Fojt (pen.).

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Trenér Jaroslav Žipaj: "V prvním poločase jsme mohli vidět fotbal "od vápna k vápnu" s min. pokusů ohrozit branku. Nám nelze upřít snahu hrát naši hru, bohužel naše přihrávky byli velmi pomalé, hra tímto utahaná, přebírání míčů veprostřed hřiště bylo zásadně směrem k naší brance a v kombinaci s nedostatečným pohybem našich útočníku jsme neměli nárok domácí jakkoliv zaskočit a překvapit. Soupeř nás nechal v klidu rozehrát a přehustil střed pole a tak jsme se k zakončení prakticky nedostali. Do II. poločasu jsme nastoupili s cílem zrychlit naší mezikombinaci, být přímočařejší a efektivnější po křídlech což se nám ze začátku dařilo. Po rychlejších akcích jsme se několikrát dostali do vápna domácích a k zakončení, a brzo i k penaltě, kterou jsme proměnili. Následně se ale bohužel pískala penalta i na druhé straně, a špatné vyhodnocení kolmé přihrávky domácích za naši obranu nás stálo ČK pro Dana a branku po námi tragikomicky sehrané obranné standardce. Kluci ještě ukázali snahu po otočení, scházela ale kvalita a klid na míči. Gratulujeme domácím k vítězství a doufáme, že se ze zmíněných situací dokážeme poučit."

 


Fotogalerie


Partneři klubu