PORTRÉTY Z JULISKYJiří Piroch
    FANSHOP

U14: S Liberec jsme odehráli velice kvalitní utkání

25. 5. 2016 | Redakce

U14: S Liberec jsme odehráli velice kvalitní utkání

Do Ruzyně za krásného letního počasí zavítal tým Liberce a hrál se velmi zajímavý a otevřený fotbal. Náš výkon gradoval ve druhé půli, kdy jsme měli více ze hry a nakonec jsme dokázali vyrovnat na 1:1 a utkání dotáhnout do pokutových kopů. V nich byli úspěšnější naši hosté.7. kolo, sobota 21. 5. 2016, 12:15
Dukla Praha Dukla Praha
1:2pen
(0:1)
Slovan LiberecSlovan Liberec

Dukla Praha: Bičiště, Pospíšil (35. Peřina), Kočí, Neruda, Hypius, Kozojed (35. Mlejnek), Kleček, Šebrle (35. Veleba), Novotný J. (35. Mejdr), Šátek, Helík .
Branky: 63. Šátek (PK).

Ohlasy trenérů

Trenér Pavel Sedláček: "Krásné letní počasí přivedlo na hřiště v Ruzyni týmy, které oba vyznávají kombinační fotbal, i když nám se v první půli kombinační hra příliš nedařila a spíše jsme využívali nákopy za obranu na útočníky a tlak na míč. Po nedůrazu ve středu pole nám liberečtí pěknou střelou z dálky vstřelili úvodní gól. Ve druhé půli jsme zlepšili kombinaci a měli více ze hry, přestože jsme si kromě několika pěkných střel a akcí nevytvořili žádnou výraznější brankovou příležitost. Nakonec se nám podařilo vyrovnat po proměněném pokutovém kopu. V následujícím penaltovém rozstřelu však byli úspěšnější liberečtí. Děkujeme všem rodičům a ostatním divákům za tradičně skvělou atmosféru a těšíme se na další ligové utkání."
 


Fotogalerie


Partneři klubu