PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Krunert
    FANSHOP

U14: S Kladnem jsme předvedli silný výkon a po zásluze zvítězili

30. 4. 2019 | Redakce

U14: S Kladnem jsme předvedli silný výkon a po zásluze zvítězili

Utkání s Kladnem jsme herně i výsledkově velmi dobře zvládli. Po produktivním prvním poločasu, kdy jsme vstřelili čtyři góly, jsme v aktivní a kombinační hře pokračovali i ve druhé půli a přidali další dvě branky. Soupeř v závěru korigoval na konečných 6:1.21. kolo, sobota 27. 4. 2019, 12:15
Dukla Praha Dukla Praha
6:1
(4:0)
KladnoKladno

Dukla Praha: Dudy M. – Onderšin O. (35. Bohiňák B.), Šelicha M., Palinčák P., Kolský T. – Vodrážka B., Svoboda A., Uher P. (35. Laredo T.) – Nejedlý S., Rakotomavo T., Špírek J. (35. Blecha F.).
Branky: 18. Palinčák P., 26. Svoboda A., 29. Nejedlý S., 35. Uher P., 49. Laredo T., 53. Rakotomavo T.

Komentář

Kluci opět odehráli velmi dobré utkání. Dobře jsme kombinovali, a i v osobních soubojích, při presinku a v ziscích míče jsme byli úspěšní. Někdy jsme se příliš snažili hrát středem pole a křídelní prostory jsme mohli víc využívat. Byli jsme ale efektivní ve střelbě. Přestože další příležitosti zůstaly nevyužity, vstřelili jsme celkem šest branek. Za výkon je potřeba všechny pochválit. Do tréninku si odnášíme téma ještě lepšího využívání křídelních prostor a ještě větší plynulosti hry. Děkujeme kladenským za sympatický výkon a také všem rodičům za podporu.

 


Fotogalerie


Partneři klubu