PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Souček
    FANSHOP

U14: Po vydařeném druhém poločase vezeme vítězství z Meteoru

26. 3. 2019 | Redakce

U14: Po vydařeném druhém poločase vezeme vítězství z Meteoru

Velmi brzy jsme po pomalém návratu ve středu prohrávali, ale pak jsme postupem času vyrovnali hru a odměnou nám byly dva góly. Na konci prvního poločasu jsme ovšem opět inkasovali a do kabin se šlo za nerozhodného stavu 2:2. Ve druhé půli jsme velmi rychle šli do vedení a následně měli velkou herní převahu, ze které jsme dokázali přidat další dvě branky a zvítězili jsme v poměru 5:2.16. kolo, neděle 24. 3. 2019, 11:45
Meteor Meteor
2:5
(2:2)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Dudy M. – Onderišin O., Bohiňák B. (35. Kolský T.), Palinčák P., Vodrážka B. – Šelicha M., Uher P. (35. Budař P.). Laredo T. – Nejedlý S., Kára Š., (40. Kotík L.), Blecha F. (35. Čejka O.).
Branky: 21. a 36. Vodrážka B., 25. Laredo, 53. Budař, 65. Šelicha.

Komentář

Je dobře, že jsme se po úvodním gólu meteorských dokázali zvednout herně a následně i střelecky a dát v první půli dva pěkné góly. Kluci následně ve druhém poločasu šli silně za vítězstvím a kromě tří branek jsme si vypracovali další silné příležitosti. Z utkání si odnášíme zkušenost rychleji kombinovat, využívat více křídelních prostor a jít silně pro vítězství důrazem a silou. Děkujeme všem rodičům za podporu a gratulujeme týmu Meteoru k velmi pěknému, bojovnému výkonu.

 


Fotogalerie


Partneři klubu

×
Odehráno v 13:30
FK Dukla Praha
MFK Chrudim