PORTRÉTY Z JULISKYMartin Chlumecký
    FANSHOP

U14: Po pěkném výkonu v 1. poločasu jsme se Spartou prohráli

23. 10. 2018 | Redakce

U14: Po pěkném výkonu v 1. poločasu jsme se Spartou prohráli

V první půli se hrála vyrovnaná partie, a přestože šla Sparta dvěma góly do vedení, nám se podařilo vyrovnat. Po přestávce jsme se však přestali koncentrovat na hru a Sparta několikrát potrestala naše chyby. Utkání jsme nakonec prohráli v poměru 2:6.11. kolo, sobota 20. 10. 2018, 11:45
Sparta Praha Sparta Praha
6:2
(2:2)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Dudy M. (35. Lochmann) – Budař P., Palinčák P., Kotík L., Kolský T. (35. Kára Š.) – Šelicha M., Svoboda A. (35. Čech), Laredo T. – Čejka O. (35. Blecha F.)., Gončarov N., Nejedlý S.
Branky: 30. Šelicha M., 34. Čejka O.

Komentář

Odehráli jsme velmi dobrý první poločas. V jeho první části jsme byli ještě trochu nepřesní v kombinaci a akce nebyly tak plynulé. Také jsme dvakrát inkasovali po chybách v naší obraně. V jeho druhé části jsme ale hráli výborný fotbal a několikrát kombinačně přehráli celý sparťanský tým. Zejména akce vedoucí k prvnímu gólu, kdy se nám podařilo kombinačně přejít celé hřiště a úspěšně zakončit, zaslouží pochvalu. Ve druhé půli jsme bohužel nenavázali na výkon z prvního poločasu a přestali se koncentrovat na hru. Hrálo se téměř neustále na naší polovině. Výsledkem byly čtyři branky v naší síti a poté už jsme nebyli schopní se zvednout a znovu otočit skóre. Gratulujeme sparťanům k vítězství a děkujeme všem rodičům, kteří nás přijeli podpořit.

 


Fotogalerie


Partneři klubu