U14: Obrat ve prospěch Dukly

16. 9. 2019 | Redakce

U14: Obrat ve prospěch Dukly

V dalším soutěžním kole nabyli kluci zkušenosti pro svou psychickou odolnost. Dvakrát vyrovnali nepříznivý stav zápasu a ještě ovládli penaltový rozstřel.6. kolo, sobota 14. 9. 2019, 11:45
Vlašim Vlašim
3:4pen
(2:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Kolda - Šedivý, Nebeský, Dvořák, Mačkić - Srba, Fritz, Sandev - Kyzlink, Strnad, T. Pokorný. Lavička: Š. Pokorný, M. Pokorný, Štefan, Sladovník, Sobota.
Branky: Fritz 2x, Štefan.

Komentář

Do utkání jsme nevstoupili vůbec zle. Kombinovali jsme, byli jsme aktivní. Přesto se nám hned v úvodu nepodařilo zachytit dva dlouhé míče za obranu a soupeř se velmi brzy dostal do dvoubrankového vedení. Reakce kluků na vývoj byla velmi pozitivní, odhodlání po obratu bylo cítit všude. Odměnou nám bylo snížení před odchodem do šatny a vyrovnání brzy z kraje druhé půle. Celý druhý poločas jsme byli aktivnější než domácí, nicméně nepsané pravidlo nedáš-dostaneš platilo i ve Vlašimi. Domácí se dostali z ojedinělé akce znovu do vedení. V závěru se klukům z Julisky podařilo zaslouženě vyrovnat. Utkání tedy rozhodoval penaltový rozstřel, ve kterém jsme byli šťastnější. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu