PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer
    FANSHOP

U14: Na Julisce jsme v herně nezvládli zápas s Bohemkou

18. 3. 2019 | Redakce

U14: Na Julisce jsme v herně nezvládli zápas s Bohemkou

Zápas s Bohemians pro nás výborně začal, když jsme se hned ve 2. minutě dokázali prosadit z pokutového kopu. Postupem času ovšem Bohemáci vyrovnali hru a odměnou jim byly dva góly středem naší obrany. Přestože jsme ve druhém poločase vyvinuli velký tlak, nepodařilo se nám skórovat a prohráli jsme 1:2.15. kolo, sobota 16. 3. 2019, 12:15
Dukla Praha Dukla Praha
1:2
(1:2)
Bohemians 1905Bohemians 1905

Dukla Praha: Lochmann F. – Kolský T. (35. Besser L.), Kára Š. (35. Kotík L.), Bohiňák B. (35. Gončarov N.), Vodrážka B. – Šelicha M., Valentík E., Uher P. (35. Laredo T.) – Nejedlý S., Rakotomavo T., Budař P. (35. Čejka O.).
Branky: 2. Šelicha.

Komentář

Utkání jsme velmi dobře začali a šli jsme rychle do vedení. Ale postupně se nám nedařily kombinace a Bohemians využili dvou našich chyb – nejdříve po standardní situaci, poté po nezajištění ve středu obrany – a vstřelili dva góly. Ve druhém poločasu jsme se snažili o vyrovnání, měli jsme tlak a vytvořili si i některé příležitosti. Gól jsme ale nevstřelili. Kluci hráli moc individuálně. Chybělo týmové propojení a vázly kombinace. Přes zahuštěnou obranu soupeře se nám nedařilo dostávat se k brance soupeře ve větší míře. Gratulujeme soupeři k vítězství a těšíme se na další utkání, které hrajeme s Meteorem. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu

×
Dnes v 10:15
FK Dukla Praha
FK Ústí nad Labem