FANSHOP

U14: Juliska viděla velmi pěkný výkon naší čtrnáctky

12. 11. 2018 | Redakce

U14: Juliska viděla velmi pěkný výkon naší čtrnáctky

V dynamickém utkání s Mladou Boleslaví se příležitosti a pěkné akce střídaly na obou stranách. Oba týmy neproměnily pokutový kop. Ve vytváření příležitostí jsme byli více nebezpeční, bohužel jsme proměnili pouze jednu ze silných situací a Boleslav v poslední minutě vyrovnala. V následných penaltách byli úspěšnější hosté.1. kolo, neděle 11. 11. 2018, 12:15
Dukla Praha Dukla Praha
1:2pen
(1:0)
Mladá BoleslavMladá Boleslav

Dukla Praha: Dudy M. – Vodrážka B., Palinčák P., Kára Š. (35. Bohiňák B.), Budař P. (35. Valentík E.) – Šelicha M. (35. Uher P.), Gončarov N., Svoboda A. – Nejedlý S., Rakatomavo T., Urban R. (35. Besser L.).
Branky: 23. Gončarov.

Komentář

Kluci odehráli velmi dobré utkání. Zejména v první půli jsme byli velice nebezpeční ve hře dopředu a výborně se nám dařily průnikové přihrávky. Vytvářeli jsme si silné situace do zakončení a třikrát nastřelili tyč. Gól jsme však vstřelili pouze jeden. I ve druhé půli jsme předvedli hezkou hru, nicméně v poslední minutě jsme dostatečně rychle nezareagovali po přímém kopu soupeře a dostali branku. Všechny kluky je potřeba pochválit, dnes nám skutečně k plnému bodovému zisku chybělo velmi málo. Gratulujeme Boleslavským k vítězství po penaltách a děkujeme rodičům za povzbuzování. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu