U14: Gólová produktivita v Litvínově

31. 5. 2022 | Pavel Papež

U14: Gólová produktivita v Litvínově

Za příjemného počasí a na pěkném terénu jsme hráli proti klukům z Litvínova. V zápase padlo několik pěkných branek po kombinačních, ale i individuálních akcích. Zaslouženě jsme zvítězili, jen škoda dvou obdržených gólů.19. kolo, sobota 28. 5. 2022, hř. Lomská
Litvínov Litvínov
2:14
(0 : 4)
Dukla PrahaDukla Praha

Litvínov:

Remuta - Mašek, Fiala, Galbavý (24. Vaníček), Semelka, Zima, Hříbal, Svoboda, Pantůček (41. Štiller), Rjaska, Kopta

Dukla Praha:

Krouza (40. Hladík) – Čurda (40. Herálecký), Kuntoš, Ford, Kindl – Čvirk, Slabý (40. Habrych), Sixta – Hovadík, Zavadil, Weiss (40. Sharygo)

Branky: 2. Hovadík, 15. Ford, 16. Slabý, 24. Čvirk, 48. Hovadík, 55. Zavadil, 59. Sharygo, 60. Zavadil, 64. Sharygo, 66. Zavadil, 78. Zavadil, 80. Ford, ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .

Komentář

Utkání očima hráčů Kristiána Krouzy a Matěje Hladíka: Ze začátku utkání jsme byli v přesile, dobře jsme drželi míč a komunikovali, rychle přepínali, ale taká jsme se sami vystavovali do ofsajdu. V prvním poločase jsme dokázali vstřelit čtyři branky. Ze začátku druhého poločasu naše aktivita klesla a byla odměněna obdrženými brankami během deseti minut. Tyto dvě situace nás dokázali probrat a začali jsme opět kombinovat a být nebezpeční ve vápně soupeře. Dávali jsme pěkné branky z dobře vytvořených kombinačních akcí. Výjimkou byla akce z 65. minuty, kdy se náš stoper Patrik Kuntoš vydal na steč přes polovinu hřiště a své sólo zakončil brankou, velice povedená individuální akce. Ve druhém poločase jsem dokázali vstřelit ještě deset branek a utkání tak zvládli v poměru 2:14.

Ohlasy trenérů

Trenér Pavel Papež po zápase řekl: „Kluci k zápasu přistoupili zodpovědně, povedlo se jim brzy vstřelit první branku a to znamenalo, že získali potřebný klid do kombinace. V prvním poločase byla škoda, že dobré kombinační akce byli zastaveny postavením našich hráčů v ofsajdu.“ V poločase druhém začali být kluci ještě více produktivní a vstřelili další branky. Bohužel jsme také dvě branky inkasovaly, protože jsme byli špatně postaveni při bránění. Celkově se nám utkání povedlo, ale skóre mohlo být ještě o nějakou tu branku vyšší.

 


Fotogalerie


Partneři klubu