U14: Gólová produktivita v Litvínově

19. kolo, U14 - starší žáci B 2021/2022

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Remuta - Mašek, Fiala, Galbavý (24. Vaníček), Semelka, Zima, Hříbal, Svoboda, Pantůček (41. Štiller), Rjaska, Kopta

Sestava hosté:

Krouza (40. Hladík) – Čurda (40. Herálecký), Kuntoš, Ford, Kindl – Čvirk, Slabý (40. Habrych), Sixta – Hovadík, Zavadil, Weiss (40. Sharygo)

• Branky: 2. Hovadík, 15. Ford, 16. Slabý, 24. Čvirk, 48. Hovadík, 55. Zavadil, 59. Sharygo, 60. Zavadil, 64. Sharygo, 66. Zavadil, 78. Zavadil, 80. Ford, ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
Za příjemného počasí a na pěkném terénu jsme hráli proti klukům z Litvínova. V zápase padlo několik pěkných branek po kombinačních, ale i individuálních akcích. Zaslouženě jsme zvítězili, jen škoda dvou obdržených gólů.

Hodnocení trenéra:

Trenér Pavel Papež po zápase řekl: „Kluci k zápasu přistoupili zodpovědně, povedlo se jim brzy vstřelit první branku a to znamenalo, že získali potřebný klid do kombinace. V prvním poločase byla škoda, že dobré kombinační akce byli zastaveny postavením našich hráčů v ofsajdu.“ V poločase druhém začali být kluci ještě více produktivní a vstřelili další branky. Bohužel jsme také dvě branky inkasovaly, protože jsme byli špatně postaveni při bránění. Celkově se nám utkání povedlo, ale skóre mohlo být ještě o nějakou tu branku vyšší.