7:1

(3:0)

1. kolo, Česká liga žáků U14 B 2016/17

FK Čáslav

Sestava domácí: Ulman - Komárek (36. Mareš), Dragošek, Korseko (36. Löffler), Jakoubek (36. Peake) - Fojt, Zíka (36. Hořt) Krenciv (36. Villaseca), Barcal, Suchan (36. Teplý), Novotný (36. Tomek).

• Branky: 1. Barcal, 7. Krenciv (Komárek), 22. Barcal (Krenciv), 51. Barcal, 59. Barcal, 69. Hořt (Peake), 70. Peake (Hořt).
Vložené kolo s Čáslaví se odehrálo ve středu 31. srpna. Kluci do utkání vstoupili více než dobře, a i když v utkání byla část, kdy ve své aktivitě polevili, utkání skončilo jednoznačným vítězstvím 7:1.

Trenér Jaroslav Žipaj: "V úvodu utkání s Čáslaví se nám povedlo několik slušných akcí z kterých jsme dokázali dvě brankově zužitkovat. Po druhé brance jsme ale ubrali na aktivitě a soupeř, hrající velmi slušně konstruktivně od vlastní branky srovnal hru. Do poločasu jsme potom ještě přidali další branku, v mezihře jsme ale byli často zbrklí a většinu situací jsme zbytečně hrnuli před sebou a do přehuštěného prostoru. Prakticky po zahájení II. poločasu, jsme obdrželi branku po několika zbytečných chybách, pramenících z nedostatku koncentrace. Hosté vycítili šanci na zvrat a začali více kousat. Nám chviličku trvalo než jsme se vrátili k původnímu konceptu hry a prakticky až posledních 15 min. jsme výrazněji na hřišti dominovali. Pochvala pro oba týmy za snahu hrát konstruktivní fotbal."