FANSHOP

U14: Dobrá hra nepřinesla góly

3. 9. 2018 | Redakce

U14: Dobrá hra nepřinesla góly

V úvodu utkání se hra přelévala ze strany na stranu a měla velmi vysoké tempo. My jsme několikrát inkasovali po nepřesnostech v naší rozehrávce, ale stále jsme chtěli hrát a předvedli i ve druhém poločasu několik slušných akcí.4. kolo, neděle 2. 9. 2018, 15:45
Slavia Praha Slavia Praha
6:0
(5:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Dudy M. – Budař P., Kotík L., Bohiňák B., (35. Kára Š.), Valentík E. (35. Kuča L.) – Šelicha M., Laredo T. (65. Palinčák P.), Uher P. – Nejedlý S. (35. Čejka O.), Gončarov N., Vodrážka B. (35. Blecha F.)

Komentář

Do utkání jsme nastoupili velmi odvážně a otevřeně. S velmi náročným soupeřem jsme předváděli pěkný kombinační fotbal. Po výborném úvodu jsme několikrát za sebou inkasovali po nepřesnostech v naší rozehrávce, ale i nadále jsme hráli svoji hru a snažili se kombinovat. Vytvořili jsme si několik zajímavých situací před brankou Slavie, ale žádnou jsme nedokázali dotáhnout do gólu. I ve druhém poločase jsme hráli aktivně a stále se snažili o kombinační hru. Nakonec jsme dostali ještě jeden gól a utkání tak skončilo v poměru 0:6. Za výkon je potřeba kluky pochválit. Herně utkání zvládli velmi dobře. Děkujeme také rodičům za výbornou podporu a těšíme se na další utkání, které hrajeme hned ve středu s Bohemians. 

Fotogalerie


 


Fotogalerie


Partneři klubu