PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Kott
    FANSHOP

U14: Díky efektivitě v zakončování jsme zvítězili s Meteorem

19. 11. 2018 | Redakce

U14: Díky efektivitě v zakončování jsme zvítězili s Meteorem

Juliska viděla zajímavé utkání, kdy jsme šli brzy do vedení a již v 9. Minutě jsme vedli 2:0. Stejně rychle ale Meteorští odpověděli a o půli to bylo nerozhodně 2:2. Ve druhé části jsme zlepšili hru a výsledkem byly další dvě branky v síti Meteoru, díky kterým jsme zvítězili v poměru 4:2.3. kolo, sobota 17. 11. 2018, 12:15
Dukla Praha Dukla Praha
4:2
(2:2)
MeteorMeteor

Dukla Praha: Dudy M. – Onderišin O. (35. Čvirk), Bohiňák B., Kára Š. (18. Kotík L.), Kolský T. – Šelicha M., Kuča L. (35. Blecha F.), Svoboda A. – Nejedlý S., Gončarov N., Vodrážka B.
Branky: Nejedlý, 9. Šelicha, 43. Blecha, 48. Svoboda.

Komentář

První půle nám herně příliš nevyšla. Byli jsme střelecky velmi efektivní a hned první dvě naše příležitosti jsme dokázali proměnit, ale celkově nám chyběla nabídka a větší pohyb od všech hráčů a příliš jsme přidržovali míče. Kombinace vázla a také jsme se příliš tlačili středem a málo využívali krajní prostory. Soupeř využil naší pasivní hry a podařilo se mu vyrovnat. Ve druhé půli jsme zvýšili aktivitu a po pěkných akcích jsme opět šli do dvoubrankového vedení. Další příležitosti již zůstaly z obou stran nevyužity, a tak jsme zvítězili v poměru 4:2. Děkujeme meteorským za pěkný výkon a děkujeme také rodičům za podporu a povzbuzování.

 


Fotogalerie


Partneři klubu