PORTRÉTY Z JULISKYJiří Piroch
    FANSHOP

U14+U15: Ve fyzicky náročném utkání jsme jen remizovali

26. 3. 2019 | Redakce

U14+U15: Ve fyzicky náročném utkání jsme jen remizovali

Hra se přelévala ze strany na stranu, a přestože jsme měli herní převahu, Vršovičtí neustále hrozili rychlými akcemi po dlouhých nákopech, z nichž se dokázali třikrát prosadit. My jsme také vstřelili tři góly a tak utkání skončilo remízovým stavem.12. kolo, sobota 23. 3. 2019, 11:00
Union Vršovice Union Vršovice
3:3
(2:2)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Šiler, Lochmann, Besser, Grunnet, Urban, Čvirk, Kratochvíl, Svoboda, Novotný, Gončarov, Dudy, Vorlíček, Hübl, Valentík.
Branky: 5. Vorlíček, 23. Kratochvíl, 57. Šiler.

Komentář

Na velké umělce Junioru Praha se v krásném letním počasí hrálo velmi důrazně a fyzicky. Naši kluci drželi více míč, snažili se o kombinační hru, ale naše akce často končily kolem pokutového území soupeře. Chyběl větší tlak do branky a vůle dát gól. Přesto jsme tři góly vstřelili. Bohužel jsme byli velmi nejistí v obranné fázi a Vršovičtí po jednoduchých akcích dlouhými nákopy a presinkem dokázali využít naší nedůslednosti a také vstřelit tři branky. Z utkání si odnášíme zkušenost postavit se a psychicky odolat důrazné a fyzické hře soupeře, kombinacemi ji přehrát a také se silně stavět v obraně do soubojových situací. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu