PORTRÉTY Z JULISKYMatúš Hruška

U14+U15: Ukázali jsme vysokou produktivitu v zakončení

16. 4. 2019 | Redakce

U14+U15: Ukázali jsme vysokou produktivitu v zakončení

K dalšímu přeborovému utkání zavítalo naše céčko na Mikulovu, kde jsme se potkali s Duklou Jižní Město. V zápase padalo hodně gólů a je moc dobře, že jsme byli produktivní a vypracovávali si příležitosti, které jsme šestkrát dokázali proměnit. Soupeř byl také silný v zakončení, ale prosadil se pouze třikrát.

15. kolo, sobota 13. 4. 2019, 16:00
Dukla Jižní Město Dukla Jižní Město

Dukla Praha: Lochmann F. – Magdi O., Kotík L., Urban R., Budař P., Škoch J., Novotný M., Čejka O., Špírek J., Grunnet N., Besser L., Čech J.
Branky: 22., 39. a 67. Grunnet, 3. a 36. Magdi, 61. vlastní.

Kluci odehráli silné utkání s vyspělým týmem z Jižního Města. Velmi dobře jsme hráli v útočné fázi, kdy jsme se dokázali prosazovat a vstřelili celkem 6 branek. Spousta dalších zajímavých situací zůstala neproměněna. Vzadu jsme poměrně dobře drželi nebezpečné hráče domácích, přesto jsme se nevyvarovali několika chyb, které soupeř potrestal. Ve středu pole jsme byli silní na míči a dokázali dobře kombinovat. Celkově kluci utkání zvládli velmi dobře a po zásluze si připsali vítězství.

Dnes v 10:15
FK Dukla Praha