PORTRÉTY Z JULISKYVojtěch Hadaščok
    FANSHOP

U13: Ve třetím kolem jsme hostili Karlovy Vary

19. 9. 2016 | Redakce

U13: Ve třetím kolem jsme hostili Karlovy Vary

V domácím utkání jsme přivítali Karlovy Vary a díky skvělému výkonu v druhé třetině jsme slavili úspěch.6. kolo, sobota 17. 9. 2016, 10:15
Dukla Praha Dukla Praha
13:2
(5:0)
Karlovy VaryKarlovy Vary

Dukla Praha: Petřina - Tomeček D. , Kratochvíl, Chlupáč, Ungerman - Špatenka, Břeh, Atsuta, Cizner, Novotný, Drahovzal, Metnberger, Babka- Pavlovský, Hauser.
Branky:Pavlovský 5, Hauser 3, Novotný 2, Atsuta, Břeh, Cizner.

Ohlasy trenérů

Trenér Erik Čala: "Do zápasu jsme vstoupili sice aktivně, ale chybějící kvalita v herních činnostech nám nedovolovala vytvoření většího počtu šancí a tím pádem i méně gólů. Do druhé třetiny jsme vstoupili výborně a kluci výrazně zlepšili nedostatky z první části a v této části hry jsme dominovali, výborně presovali protihráče a nastříleli i většinu gólů. Je ale velká škoda, že v poslední části hry naše aktivita opadala, a byla to zatím naše nejhorší pasáž hry v této sezoně. Scházel nám hlavně pohyb a chuť přidat nebo alespoň udržet tempo s druhé části hry. Bez nabídky nemohly ani přicházet další góly a soupeři se lehce bránili naše útočné akce, protože nebyli moc kreativní a byli zcela bez pohybu. Kluci ale vědí, co mají zlepšit do příštího zápasu a nemám vůbec obavu, že by měli problém navázat na skvělý výkon z prostřední části, samozřejmě pokud budou mít chuť a vnitřní motivaci dělat věci co nejlépe, jako to jde. Pokud ano, máme všichni vyhráno." 

 


Fotogalerie


Partneři klubu