U13: Ve třetím kolem jsme hostili Karlovy Vary

FK Dukla Praha

6. kolo, Česká liga žáků U13 B 2016/17

FC Slavia Karlovy Vary

Sestava domácí: Petřina - Tomeček D. , Kratochvíl, Chlupáč, Ungerman - Špatenka, Břeh, Atsuta, Cizner, Novotný, Drahovzal, Metnberger, Babka- Pavlovský, Hauser.

Sestava hosté:

• Branky:Pavlovský 5, Hauser 3, Novotný 2, Atsuta, Břeh, Cizner.
V domácím utkání jsme přivítali Karlovy Vary a díky skvělému výkonu v druhé třetině jsme slavili úspěch.

Hodnocení trenéra:

Trenér Erik Čala: "Do zápasu jsme vstoupili sice aktivně, ale chybějící kvalita v herních činnostech nám nedovolovala vytvoření většího počtu šancí a tím pádem i méně gólů. Do druhé třetiny jsme vstoupili výborně a kluci výrazně zlepšili nedostatky z první části a v této části hry jsme dominovali, výborně presovali protihráče a nastříleli i většinu gólů. Je ale velká škoda, že v poslední části hry naše aktivita opadala, a byla to zatím naše nejhorší pasáž hry v této sezoně. Scházel nám hlavně pohyb a chuť přidat nebo alespoň udržet tempo s druhé části hry. Bez nabídky nemohly ani přicházet další góly a soupeři se lehce bránili naše útočné akce, protože nebyli moc kreativní a byli zcela bez pohybu. Kluci ale vědí, co mají zlepšit do příštího zápasu a nemám vůbec obavu, že by měli problém navázat na skvělý výkon z prostřední části, samozřejmě pokud budou mít chuť a vnitřní motivaci dělat věci co nejlépe, jako to jde. Pokud ano, máme všichni vyhráno."