PORTRÉTY Z JULISKYMartin Chlumecký
    FANSHOP

U13: V prvním kole nové sezony jsme přivítali Motorlet

6. 9. 2016 | Redakce

U13: V prvním kole nové sezony jsme přivítali Motorlet

První utkání sezony dopadlo pro mladší žáky U13 více než dobře. V utkání proti Motorletu si naši hráči vytvořili dostatek střeleckých šancí a v obranné fázi byli důrazní. Menší výpadek na konci utkání zapříčil snížení na konečných 17:4.4. kolo, sobota 3. 9. 2016, 10:15
Dukla Praha Dukla Praha
17:4
(7:0)
MotorletMotorlet

Dukla Praha: Petřina - Hubl, Tomeček M. - Kratochvíl, Babka, Atsuta, Cizner - Bačinský Sádlo - Ungerman, Tomeček D. - Špatenka, Mentberger, Chlupáč, Škoch - Pavlovský.
Branky: Kratochvíl 4x, Metnberger 3x, Bačinský 3x, Špatenka 2x, Pavlovský, Škoch, Chlupáč, Babka, Atsuta.

Ohlasy trenérů

Trenér Erik Čala: "Do utkání jsme vstoupili aktivně a postupně jsme hru ovládli a měli výraznou převahu. Vytvářeli jsme si dostatek šancí, ze kterých se nám i hodně podařilo zakončit gólem. V obranné fázi jsme dostupovali protihráče důrazně, a až na menší výpadek ke konci utkání, kde nám soupeř střelil po chybách v rozehrávce 3 góly, jsme do výraznějších šancí soupeře nepouštěli. Hosté ale podali odhodlaný výkon a taky ukázali svou kvalitu. Věřím, že v dalším kolem navážeme na náš dnešní výkon a zlepšíme hlavně dorážení odražených míčů před brankou soupeře, kde jsme dnes měli velké rezervy."

 


Fotogalerie


Partneři klubu