U13: V deštivém počasí jsme na Ruzyni přivítali Varsnsdorf

FK Dukla Praha

9. kolo, Česká liga žáků U13 B 2016/17

FK Varnsdorf

Sestava domácí: Sádlo - Tomeček D., Tomeček M. , Kratochvíl, Bačinský - Cizner, Laštůvka, Břeh, Hauser, Chlupáč - Novotný, Pavlovský, Ungerman, Škoch

Sestava hosté:

• Branky:Pavlovský 6, Ungerman 4, Břeh 2, Bačinský, Chlupáč, Hauser
Velmi ospalí začátek nás mohl mrzet, ale výborná druhá část hry nám přinesla spoustu gólů.

Hodnocení trenéra:

Trenér Erik Čala: "Velmi ospalý začátek nás mohl stát hodně sil při otáčení zle rozehraného zápasu. Je to k zamyšlení, že se to opakuje poměrně často. Varnsdorf začal hodně aktivně a důrazně a to nám dělalo velké problémy. Hosté naštěstí nevyužili své šance a po 20 minutách a prostřídání se najednou na našich kopačkách objevila i kvalita a v průběhu krátké doby jsme vstřelili 3 góly díky Ferimu a Břehimu. Ve druhé třetině kluci pokračovali a postupně zvyšovali aktivitu a přidávali další góly. Povedlo se nám opravdu pár povedených akcí, kde jsme zakončovali až do prázdné branky. Ungyho celo-zápasová aktivita a bojovnost mu přinesla 4 góly v poslední části hry. Věřím, že v příštím zápase začneme hrát naplno a s potřebnou kvalitou hned od začátku. Protože příště již soupeř může proměnit své šance a pak nás to bude mrzet. Soupeři děkujeme za korektní utkání a výbornou bojovnost, ze které bychom si měli vzít příklad."