U13: V dalším kolem jsem zajeli do nedalekého Kladna

SK Kladno

4:7

(2:4)

13. kolo, Česká liga žáků U13 B 2016/17

Sestava hosté: Janoušek - Tomeček D., Tran, Procházka - Špatenka, Kratochvíl, Hubl, Bačinský, Chlupáč, Mentberger, Škoch - Ungerman, Hauser.

• Branky: 21. a 76. Nedvědová Nicole, 2. Holas, 86. Duda - 2. a 4. Bačinský, 6. a 52. Mentberger, 22. Hauser, 55. Škoch, 80. Hübl.
Hezký útočný fotbal z obou stran přinesl zajímavý zápas plný šancí.

Erik Čala: "Zápas byl od začátku otevřený a útočný na obou stranách. Znovu jsme nezačali dobře, když jsme obdrželi branku v první minutě, ale reakce kluků byla velmi pozitivní. Zvýšenou aktivitou a kvalitní hrou otočili stav na 3:1 a takhle skončila i velmi kvalitní první třetina. V dalším průběhu se nám nepovedlo dovést do gólového konce pár skvělých akcí a soupeř postupně vyrovnával hru a hrozil z hezkých a rychlých kombinací. Na každý gól soupeře jsme ale reagovali gólově i my, i když v poslední třetině již naše hra neměla parametry ze začátku utkání. Domácím děkujeme na příjemné prostředí a hezký zápas a již se těšíme na poslední dva domácí utkání."