PORTRÉTY Z JULISKYJiří Piroch

U13: V dalším kole k nám zavítal soupeř z horní poloviny tabulky

24. 10. 2016 | Redakce

U13: V dalším kole k nám zavítal soupeř z horní poloviny tabulky

I přes výraznou převahu přišla druhá porážka v řadě.

11. kolo, sobota 22. 10. 2016, 10:15
LitvínovLitvínov

Dukla Praha: Sádlo - Tomeček M., Hubl, Špatenka, Procházka - Novotný, Drahovzal, Laštůvka, Atsuta, Břeh, Škoch, Kratochvíl, Mentberger - Ungerman, Bačinský
Branky: Novotný

Trenér Erik Čala: "Dnes byl výkon všech hráčů výrazně lepší než poslední zápas. Aktivita byla v průběhu celých 90 minut na naší straně, ale výsledek tomu nezodpovídá. V první polovině utkání jsme měli míč na kopačkách většinu času, ale soupeř bránil houževnatě a do výrazných šancí jsme se nedostali. Naopak z protiútoků jsme obdrželi 3 branky. Ve druhé části hry byla naše převaha ještě větší, povedlo se nám vstřelit gól, ale hosté náš tlak s vypětím všech sil ustáli. Pro kluky to byl dobrý test, jak hrát do zhuštěném obrany. V takovém sehraném bloku nehraje hodně týmů mladších žáků, a právě v těchhle situacích se ukazuje technická kvalita hráčů a taky charakter týmu. Kluci do toho dali ale vše co momentálně v sobě měli, čili jim není co vyčítat. Věřím, že kluci se postupně zlepší ve všech oblastech a v příštím utkání svou převahu korunují i vítězstvím."