U12: Utkání se Sokolovem skončilo vítězstvím

FK Dukla Praha

19. kolo, Česká liga žáků U12B 2015/16

FK Baník Sokolov

Sestava domácí: Sádlo – Tomeček D., Tomeček M., Škoch, Hauser, Hunal, Kratochvíl, Mentberger, Hubl, Břeh, Křížek, Špatenka, Cizner, Pavlovský, Slapnička, Ungerman, Drahovzal, Bačinský, Novotný.

Sestava hosté:

• Branky: Pavlovský 3x, Drahovzal 2x, Novotný 2x, Špatenka, Bačinský, Kratochvíl 3x, Ungerman, Hunal, Břeh, Slapnička.
    Asistence: Pavlovský 3x, Novotný 2x, Mentberger, Bačinský, Špatenka, Hubl 2x, Slapnička, Ungerman, Hauser.

Hodnocení trenéra:

Trenér Jaroslav Žipaj: „V utkání s bojovným a nadšeně hrajícím týmem ze Sokolova jsme byli většinu času silnější na míči a dokázali jsme si vypracovat i více příležitostí k zakončení. V některých pasážích hry I. poločasu jsme měli problémy se zachytáváním rychlých protiútoků soupeře, který nás z těchto akcí dokázal několikrát vytrestat. Ve II. polovině jsme se i na tyto situace chtěli více zaměřit, lépe se nám je ale dařilo eliminovat jen na jedné polovině. Celkově bylo k vidění velmi slušné utkání ml. žáků.“