Tři góly během osmi minut! Dukla se s druhou ligou rozloučila skvělým zápasem v Sokolově

11.06.2011,

FK Baník Sokolov

3:3

(3:0)

30. kolo, 2. liga 2010/11

Sestava domácí: Bertelman - Blažek, Dřížďal, Chupáč, Šmerda (64. Domin) - Podrazký, Čada, Šindelář, Vaněček - Mlika (84. Dittrich), Šilhan (64. Duchnič).

Sestava hosté: Kučera - Pospíšil, Mikula, Šmíd, Mičic - Přeučil (75. Marič), Gedeon, Šiml - Pázler (88. Hanousek), Chigou (74. Vrzal), Svatonský.

• Branky: 8. a 25. Mlika, 45. Čada - 51. Chigou, 55. Pázler, 59. Svatonský. ŽK: Čada, Chupáč, Vaněček - Přeučil, Vrzal. Rozhodčí: Ochotnický - Mencl, Vnuk.
  • Diváci: 1230
Fotbalisté Dukly se rozloučili s druhou ligou. Jak? Remízou 3:3 v Sokolově a fantastickou diváckou podívanou. Vždyť domácí vedli po prvním poločase 3:0, po přestávce ale dominoval pražský celek - nastřílel tři branky během osmi minut!