Tři body! O vítězství v Třinci jsme rozhodli dvěma góly v závěru

31.07.2021, 10:15

FK Fotbal Třinec

2. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2021/22

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Adamuška – Szewieczek, Foltyn, Klusák – Omasta, Buneš (85. Kania), Weber (70. Šteinhübel), Habusta, Hýbl (70. Javůrek) – Juřena, Petráň.

Sestava hosté:

Rada – Souček, Konan (35. Faleye), Piroch, Ruml – Kulhánek, Peterka – Cienciala (63. Bin), Kozel (63. Buchvaldek), Barac (87. Kozma) – Fábry.

• Branky: 31. Petráň – 8. Barac, 81. Fábry, 90. Bin. ŽK: Buneš – Konan, Piroch. Rozhodčí: Zaoral – Pochylý, Líkař. Střely na bránu: 6:4. Střely mimo: 4:2. Rohy: 12:3. Držení míče (v procentech): 54:46.
Druhý zápas v nové sezoně a druhé vítězství! Dukla po Vyškovu zvládla i první venkovní duel na půdě Třince, kde jsme vyhráli 3:1. Naše góly vstřelili Jakub Barac, Marek Fábry a Kim Seung Bin.

Hodnocení trenéra:

Bohuslav Pilný (Dukla Praha): „Jsme moc rádi za tři body, protože to pro nás byl nesmírně těžký zápas. Třinec měl po minulé domácí porážce velkou motivaci k tomu, aby tentokrát uspěl. Podle toho vypadala i první půle, kdy jsme sice dali gól, ale jinak se hra odehrávala v soupeřově režii. Třinec zaslouženě vyrovnal a měl i další šance. Druhý poločas jsme se uklidnili na míči a změnili rozehrávku, to nám pomohlo. Nakonec rozhodla produktivita na konci a potvrzovací třetí gól. Teď nás čeká Jihlava, kam pojedeme znovu s velkou pokorou.“