Vorel, Pázler a Lietava v ideální sestavě 26. kola

4:1

(3:0)

26. kolo, Gambrinus liga 2011/12

FC Baník Ostrava

Sestava domácí: Rada - Hašek, Vorel, Švejdík, Vrzal - Podrazký, Gedeon (83. Šiml), Hanousek - Pázler, Lietava (73. J. Marek), Svatonský (69. Engelmann).

Sestava hosté: Baránek - Frydrych, Adámik, Vomáčka, Zawada – Greguš (64. Droppa), Vašenda – Magera (46. Poliaček) – Šenkeřík (46. Ferenčík), Kraut, Fantiš.

• Branky: 14. Vorel, 28. Pázler, 44. Lietava, 59. Svatonský - 88. Zawada. Rozhodčí: Jílek - Urban, Páral. ŽK: Lietava, Svatonský - Frydrych.
  • Diváci: 2497
P R A H A - Skvělý výkon Dukly v zápase s Baníkem Ostrava ocenili sportovní novináři nominací tří hráčů do ideální sestavy 26. kola Gambrinus ligy.

Do sestavy All Stars Media byli zvoleni Jan Vorel a Ivan Lietava, kteří dostali pět hlasů z devíti možných, a Jan Pázler, jenž dostal sedm hlasů. Všichni tři se proti Ostravě prosadili střelecky a přispěli k vítězství 4:1. Pro Pázlera je to druhá nominace v řadě.

Sestava All Stars Media je po každém ligovém kole sestavována z hlasů devíti předních českých sportovních redakcí.

All Stars Media

26. kolo Gambrinus ligy: Melichárek (Slovácko, 3 nominace) - Řepka (České Budějovice, 3), Trousil (Slovácko, 5), Vorel (Dukla, 5), Limberský (Plzeň, 9) - Dolejš (Teplice, 5), Pázler (Dukla, 7), Breznaník (Liberec, 9) - Chramosta (Mladá Boleslav, 9), Klesnil (Olomouc, 7), Lietava (Dukla, 5).

Luboš Kozel (trenér Dukly): „Opět se mi zápas hodnotí dobře. Navázali jsme na naše poslední výkony a zaslouženě vyhráli. Úvod zápasu však nebyl z naší strany ideální a v úvodních deseti, možná patnácti minutách byl soupeř o trošku nebezpečnější. Jeho hra nakopávaných míčů a soubojů nám moc nevyhovovala, až postupem času, kdy jsme dokázali dát míč na zem a dostali jsme se k naší hře, tak naše převaha začala být znatelnější. Samozřejmě nám pomohl gól ze standardky, z první střely na branku. Pro další vývoj bylo podstatné, že soupeř vzápětí trefil pouze tyčku. Naše následné odskočení na 2:0 po hezké akci zápas rozhodlo. Pak už byla naše dominance zřetelná a jasná. Ve druhém poločase to byl velice slušný výkon a až na posledních pět minut, kdy jsme si nechali dát zbytečně gól, což mě mrzí zejména kvůli Filipu Radovi, který přišel o další čisté konto. Ale kdyby nám někdo před zápasem řekl, že vyhrajeme 4:1, tak to bereme všemi deseti. Jsem velice spokojen a dnes byl na hřišti patrný rozdíl, který odděluje oba soupeře v tabulce.“