FC Vysočina Jihlava

1:1

(0:0)

5. kolo, Gambrinus liga 2013/14

Sestava domácí: Blažek - Marek, Šourek, Tlustý, Vaculík - Jánoš, Koloušek – Masopust (59. Kliment), Jungr (84. Šimonek), Harba – Přeučil (69. Přeučil).

Sestava hosté: Rada - Romera, Božič, Štětina, Vrzal – Kalouda (76. Néstor), Gedeon, Hlinka – Berger (90. Marek), Pospěch, Hašek (68. Malý).

• Branky: 50. Šourek – 58. Štetina. ŽK: 68. Přeučil - 65. Kalouda, 74. Malý, 81. Hlinka. ČK: 64. Marek. Rozhodčí: Zelinka – Hájek, Černý. Diváci: 2450.
Jakoby nám loňský boj s Jihlavou o ligového krále remíz předurčil, že vzájemné utkání nemůže skončit jinak, než právě remízou. I dnes si Dukla odváží z Vysočiny zisk jednoho bodu za výsledek 1:1.

Luboš Kozel:„My jsem dnes do utkání nevstoupili vůbec dobře, domácí mohli rozhodnout už v úvodu, jak se jim to povedlo se Znojmem. V dnešním horkém počasí jsme měli horší a pomalejší pohyb, domácí nás díky tomu zatlačili. Od nějaké 25. minuty se utkání vyrovnalo a my ještě před koncem poločasu měli dvě šance na vstřelení branky. Ve druhé půli jsme inkasovali ze standardky, ve kterých jsou domácí silní. Naštěstí pro nás, Lukáš Štetina trefil krásný gól pár minut na to. Pak s udělením červené karty se misky vah naklonili k nám, šance ,které jsme si vytvořili, se nám nepovedlo proměnit, takže utkání skončilo tradiční remízou.“