Tipsport liga: Remíza s Žižkovem

FK Dukla Praha

Přípravná utkání 2012/13

FK Viktoria Žižkov

Sestava domácí: Kučera - Pospíšil (66. Radoš), Štetina, Hell (66. Jeřábek), Hanousek - Tenkl (75. Berger), Ouedraogo, Kalouda - Engelmann (75. Svatonský), Marek, Pázler (66. Hašek).

Sestava hosté: I.: Boháč - Dressler, Bodeček, Besta, Mareš - Wojnar, Studecký, Tasic - Hřebeček, Kalod, Málek. II.: Boháč - Šťastný, Ricka, Kiidron, Bartošek - Karaduz, Sloboda, Opluštil - Bartl, Surynek, Čejtej.

• Branky: 4. Marek, 81. Marek - 52. Surynek, 90. Šťastný. Rozhodčí: Kalenda - Mokrusch, Hrabovský.
Z prvního utkání Tipsport ligy v Berouně si Dukla odvezla jeden bod za remízu 2:2 s Viktorií Žižkov.

Hodnocení trenéra:

Luboš Kozel: "Vždycky je nepříjemné pokud dostaneme gól v poslední minutě. Nás to v poslední době potkává dost často. Naše základní sestava hrála víc jak hodinu a někteří hráči i celý zápas, takže v tomto měl soupeř, který vyměnil dvě desítky, určitě výhodu. Dvakrát jsme vedli a určitě jsme zápas měli dovést do vítězného konce, ale v tomto případě není výsledek to hlavní a já jsem rád, že to všichni přežili ve zdraví, což je to nejdůležitější."