Těsná a nezasloužená porážka našeho B-mužstva v Brozanech

13. kolo, B-tým 2021/2022 - ČFL skupina B

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Havránek (K) - Pardubský, Bechyně, Schettl (46. Sláma), Bubeníček - Gebert - Krátký, Tichý (23. Výborný), Studecký, Šup - Chukwuma (87. Kolařík)

Sestava hosté:

Šťovíček - Ludvíček, Matoušek (K), Kovernikov, Březina (81. Mládek) - Kott, Křenek (68. Štefančin), Hudec (90. Kozojed) - Bin, Varačka (81. Hodek), Šebrle

• Branky: Šup (26.min.), Výborný (48.) - Šebrle (6. min.), ŽK: Výborný (67. min.), Studecký (72. min.) - Matoušek (62. min.), Ludvíček (78. min.) ČK: bez karet, Rozhodčí: Nehasil Lukáš - Hányš Martin, Šmat David Delegát: Svoboda Miroslav,
  • Diváci: 150
Těsně a nezaslouženě prohrál náš B-tým v neděli v Brozanech. Naši se ujali vedení již v 6. minutě zápasu a v první dvacetiminutovce neproměnili tři další slibné brankové příležitosti. Soupeř pak na konci první půlhodiny zápasu vyrovnal a hned z kraje druhého dějství otočil skore ve svůj prospěch krásnou a nechytatelnou střelou z trestného kopu. Do konce utkání se však našemu béčku alespoň vyrovnat nepodařilo, i když řada příležitostí k tomu byla.

Hodnocení trenéra: