FANSHOP

Středa přinesla výhru nad Vlašimí

24. 1. 2018 | Redakce

Středa přinesla výhru nad Vlašimí

Ve středu 24. ledna ve 14.00 hodin odstartoval zápas Dukly s tradičním soupeřem našich příprav, druholigovou Vlašimí. Hrálo se za slunečného počasí na umělé trávě v domácím areálu Vlašimi, Dukla vyhrála 2:1.přát., středa 24. 1. 2018, 14:00, Vlašim
Vlašim Vlašim
1:2
(0:2)
Dukla PrahaDukla Praha

Vlašim: Slávik – Kosorin, Březina, Piško, Tulio – Janda, Skopec, Mareček, Lamine Traoré – Frýdek, Hadaščok.
Dukla Praha: Rada - Kušnír, Holek, Jiránek, Podaný - Koreš, Tetour, Bilovský - Miloševič, Holenda, Holík (60. Kovaľ).
Branky: 66. Mareček - 31. Bilovský, 38. Podaný
Rozhodčí: Hocek - Vnuk, Matoušek

Komentář

Hned v úvodních minutách získali hráči Dukly převahu a hra probíhala převážně na polovině Vlašimi, ta ale držela pevnou obranu a Dukla měla problém se dostat ke střele. Ve druhé desetiminutovce se na naši polovinu začal dostávat i soupeř a ve 13. minutě vystřelil mimo bránu Marco Tulio. Po rohovém kopu nastal ve 22. minutě závaru před bránou Vlašimi, balon ale do sítě soupeře žádný z našich hráčů protlačit nedokázal. Ve 31. minutě zakončil Frederik Bilovský kombinaci Dukly po sklepnutí od Štěpána Koreše prudkou střelou, kterou propálil brankáře domácích. Dukla vedla 1:0.

Ve 38. minutě byla po faulu na Štěpána Koreše v pokutovém území nařízena penalta, ke které se postavil Jakub Podaný. Připravil si balon a nízkou střelou s přehledem zvýšil na 2:0. Standardní situace Vlašimi rozehrávaná kousek od rohového praporku na naší polovině ve 45. minutě bránu Dukly neohrozila.

Druhý poločas začal vyrovnaně. V 56. minutě šel Filip Rada k zemi pro střelu po brejku, který Vlašim táhla po pravé straně. V 58. minutě přihrál Lukáš Holík Janu Holendovi, ten poslal balon Štěpánu Korešovi, jeho střelecký pokus ale zblokovala domácí obrana. V 64. minutě vychytal Filip Rada vysokou střelu Marca Tulia. V 66. minutě se prosadila Vlašim. Marco Tulio táhl balon po lajně, z levé strany přihrál křížně Danielu Marečkovi a ten se trefil do míst, kam Filip Rada nedosáhl. Bylo sníženo na 1:2. O minutu později neprostřelil brankáře Vlašimi Frederik Bilovský. Daniel Tetour v 76. minutě netrefil bránu z pozice kousek za velkým vápnem. Mimo tři tyče mířila i střela Branislava Miloševiče v 80. minutě. V 85. minutě kopal roh Dukly Branislav Miloševič, Štěpán Koreš následně pálil mimo. Zápas skončil vítězstvím Dukly 2:1.

Fotogalerie


 


Fotogalerie


Partneři klubu