PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Kott
    FANSHOP

Straší žáci U14: V Jablonci se nám podařilo zvítězit na penalty

20. 5. 2016 | Redakce

Straší žáci U14: V Jablonci se nám podařilo zvítězit na penalty

Za horkého, skoro letního, počasí se hrálo dramatické utkání plné osobních soubojů. Obě branky padly krátce po sobě v závěru prvního poločasu. Na penalty jsme byli úspěšnější my a odvážíme si tedy z Jablonce 2 body.6. kolo, středa 11. 5. 2016, 11:45
Jablonec Jablonec
1:2pen
(1:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Bičiště, Pospíšil (35. Veleba), Mejdr, Neruda, Šátek, Šebrle, Kozojed, Kočí (35. Beran), Helík, Ježek (35. Peřina), Novotný J.
Branka: 29. Kočí (Novotný J.).

Ohlasy trenérů

Trenér Pavel Sedláček: "Jablonecký areál u školy v Mozartově ulici nás přivítal krásným letním počasím a výborně připraveným přírodním trávníkem. Hrálo se oboustranně dynamické utkání s řadou osobních soubojů. Zajímavé situace se střídaly na obou stranách. Jablonečtí se po chybě naší obrany dostali do vedení, nicméně jsme prakticky z rozehrávky dokázali po pěkném uvolnění ve středu hřiště vyrovnat. Ve druhém poločase již branka nepadla a v následných pokutových kopech jsme byli úspěšnější. Je třeba pracovat stále na hlubší komunikaci a aktivitě a tématem pro nás nadále zůstává rychlé přepínání z útočné do obranné fáze hry. Děkujeme oběma týmům za pěkný výkon a těšíme se na další domácí utkání."
 


Fotogalerie


Partneři klubu