Starší žáci U15 porazili v prvním jarním kole Varnsdorf

19. kolo, Česká liga žáků U15B 2015/16

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Absolín - Matoušek, Neruda, Hodek, Ludvíček (46. Šátek) - Mentberger, Hrubeš, Havlíček (62. Dostál) - Janků, Nový (46. Novotný), Novák.

• Branky: Novák 3x (Janků 2x, Havlíček, Nový), Hodek 2x (Havlíček), Nový (Janků), Novotný (Šátek), Šátek (Neruda).

Hodnocení trenéra:

Hodnocení Filipa Nováka a Martina Janků:
"Dne 12. 3. 2016 jsme přijeli do Vansdorfu, kde jsme měli odehrát první mistrovské utkání. Zápas už od začátku začal ve velkém tempu... Většinu času jsme drželi míč na svých kopačkách a po pěkných akcích v podstatě do prázdné branky jsme vstřelili tři góly.

Do druhého poločasu jsme nastoupili stejně aktivně. Zápas jsme měli celkem pod kontrolou. Sice jsme šance měli, ale několik z nich jsme neproměnili. Každopádně jsme hráli s chutí a nakonec se skóre zastavilo na 8:1.

Těšíme se na další zápas!"