PORTRÉTY Z JULISKYMohamed Doumbia
    FANSHOP

Starší žáci U14 v pohledném utkání podlehli Liberci

9. 11. 2015 | Redakce

Starší žáci U14 v pohledném utkání podlehli Liberci

Tuto sobotu jsme zajížděli k dalšímu ligovému utkání do Liberce. Potkaly se týmy z popředí tabulky a hra svojí vysokou kvalitou a nasazením potěšila oko fotbalového diváka. Naši kluci nakonec výsledkově neuspěli a podlehli 0:3.14. kolo, sobota 7. 11. 2015, 14:45, UMT Nisa
Slovan Liberec Slovan Liberec
3:0
(1:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Novotný J., Pařízek (35. Bičiště), Noll, Kleček, Veleba (35. Mejdr), Kočí (35. Mlejnek), Kozojed, Spáčil, Ježek (35. Šebrle), Šátek, Hypius (35. Pospíšil).

Ohlasy trenérů

Pavel Sedláček: "Na těžkém podmáčeném terénu městského stadionu v Liberci jsme odehráli velmi pěkné utkání. Hra měla vysokou intenzitu a nasazení a oba týmy ukázaly několik povedených akcí. V prvním poločase padl pouze jeden gól, když Liberečtí využili zaváhání v naší obraně. I ve druhé půli se hrál dramatický fotbal a krátce po jejím začátku jsme měli velkou příležitost k vyrovnání. Tu jsme ovšem neproměnili. Liberečtí následně proměnili dvě své příležitosti a utkání dotáhli do vítězného konce. Naši kluci zaslouží pochvalu. Předvedli jsme velmi pěkný výkon a těšíme se na další ligové kolo. Děkujeme rodičům, kteří nás přijeli do Liberce podpořit."
 


Fotogalerie


Partneři klubu