PORTRÉTY Z JULISKYDavid Douděra

Starší dorostenci bodovali v Hradci Králové

5. 5. 2015 | Redakce

Starší dorostenci bodovali v Hradci Králové

Ve 26. kole druhé nejvyšší dorostenecké soutěže porazila Dukla tým Olympia Hradec Králové 3:2. Už zítra čeká starší dorostence předehrávka 32. kola s Vansdorfem na hřišti Jiříkov od 17 hodin.

26. kolo, sobota 2. 5. 2015, 10:00, Kuklany
Olympia Hr. Králové Olympia Hr. Králové

Dukla Praha: Zambakovič – Brabenec (82. Čermák), Pešička, Kadavý, Hájek – Kozel (65. Mica), Tylšar (46. Mammedov), Petrák – Greš (61. Polách), Šahini, Stýblo.
Branky: 23. Šahini, 45. Tylšar, 51. Petrák.

Roman Skuhravý: „Po třech zápasech na domácí půdě nás čekal soupeř z Hradce, kde jsme chtěli naplno bodovat. Jsem rád, že i naše mužstvo přispělo k úspěšnému víkendu dukelského fotbalu. Především chci pogratulovat mladším dorostencům, kteří parádně uspěli na Slávii. Do našeho zápasu jsme nevstoupili dobře. V prvních pěti minutách jsme kupili chybu na chybu, asi chlapci ještě cestovali. Přečkali jsme dvě šance a pomaličku začali přebírat otěže utkání. Po nádherné akci, zakončené střelou do břevna nám nebyla uznána branka za stavu 0:0, ale kluci se tlačili dále do koncovky a odměna se dostavila po rohovém kopu, kdy se na zadní tyči prosadil Šahini. Bohužel to co nás potkalo bez újmy na začátku poločasu nás vytrestalo na konci. Dva nepochopitelné zkraty a rázem jsme prohrávali 2:1. Naštěstí se nám povedlo srovnat po křídelní kombinaci zakončené Tylšarem. Poprvé jsem byl hrubě nespokojen s přístupem a předváděnou hrou. Klukům jsem dal o poločasové přestávce jasně na vědomí, že takhle hrát nechceme. Druhý poločas byl jednoznačně v naší režii a je jen škoda, že jsme nedali více branek. To vlastně není až tolik pravda, protože i v druhém poločase nám nebyli uznány dvě branky. Zasloužená výhra, ale takové zápasy by měli končit výraznější výhrou.“